Jaunumi

Turpmāk mūsu  uzņēmuma mājas lapa būs pieejama zem domēna www.winpartners.lv un pāradresācija  no šīs mājas lapas notiks automātiski.

   Pēc vairāk kā 6 gadu sekmīgas darba pieredzes Latvijas tirgū biznesa konsultāciju un apmācību kompānija ‘Vain & Partners” ir gatava stratēģiskām pārmaiņām. Uzņēmums ir audzis, sasniedzot stabilu otro vietu nozarē, tāpēc likumsakarīgs ir uzņēmuma vadības solis darīt vairāk un paplašināties, lai kļūtu par Nr.1 sadarbības partneri Latvijas uzņēmumiem.

Arī Vain & Partners vīrieši sveic sava kolektīva sievietes svētkos!

Pie mums "Vain un Partners" strādā izcili profesionāļi, kuri  ikdienā ar savu piemēru iedvesmo un vada citus. 12. februārī norisinājās ēnu diena! Un tas ir viens no gada gaidītākajiem notikumiem jauniešu vidū, jo viņi ir vecumā, kad jāsāk domāt par karjeru un turpmākajām studijām. Šogad mēs bijām izsludinājuši trīs aizraujošas vakances ēnošanai.

Vēlamies dalīties ar iegūtajām idejām un zināšanām!

Tieši tāpēc organizējam šo pasākumu! :)

 

PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES!

ESAM SASNIEGUŠI MAKSIMĀLO DALĪBNIEKU SKAITU - 106

Mūsdienu informācijas laikmetā, cilvēki interesējoties par kādu tēmu ir daudz lasījuši (internetā vai grāmatās) un skatījušies.

 

PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES!!!

 

 

Tieši Latvijas pašvaldību vēlēšanu laikā man kā uzņēmējam bija iespēja piedalīties Kauņā organizētā 2 dienu biznesa līderu forumā, kuras slavenākie viesi bija Sers Ričards Brensons, Bodo Šēfers, Lietuvas nacionālais biznesa varonis Getjar izveidotājs Ilja Laurs (Getjar) un Angry Birds izveidotājs Peters Vesterbaks (Peter Vesterbacka), kā arī vēl 15 savās nozarēs panākumus guvuši eksperti.

Vain & Partners komanda no 24 pareizi atbildētām anketām izvēlējās visoriģinālāko atbilžu autoru - Aivaru Zveju.

Vain & Partners š.g. 06.-07. novembrī organizēja 2 dienu atvērto treniņu "Sāc ar Sevi! jeb "Efektīvas vadītprasmes!" vidējā līmeņa vadītājiem, vadītājiem, vadītājiem, kas tikko ieguvuši vadītāja lomu un speciālistiem, kas drīzumā varētu kļūt par vadītājiem vadošā trenera Mārtiņa Vecvanaga vadībā.

Vain & Partners š.g. novembrī organizēja AAS Balta Klientu pārdošanas grupu un filiāļu vadītāju attīstībai treniņu "Uzvarētājkomandas radīšana un vadīšana'2012!" enerģiskā un pozitīvā trenera Valtera Gražuļa vadībā.

Š.g. oktobra mēnesī Vain & Partners nenogurdināmais biznesa konsultants/treneris Ivars Juškēvics veica apmācības RP SIA Rīgas Satiksme klientu apkalpošanas speciālistiem.

Vasaras viskarstākajos mēnešos, kad daudzu uzņēmumu darbinieki baudīja sauli un pārējos vasaras dotos priekus, Seesam Insurance AS klientu apklapošanas speciālisti Vain & Partners biznesa konsultanta Ivara Juškēvica vadībā izmantoja iespēju apgūt, pilnveidot un attīstīt jaunas iemaņas pārdošanas sarunas struktūru izveidē, kā arī izstrādāja savas TOP lietas, kuras pielietot katrā sarunā.

Vain & Partners sadarbībā ar Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācijas un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras ES fondu līdzfinansējumu realizēja apmācības š.g. septembrī AS Cēsu Alus darbiniekiem, kuras vadīja Vain & Partners biznesa konsultants Jānis Audijāns.

SIA Vain & Partners biznesa konsultantu Valtera Gražuļa un Ivara Juškēvica vadībā 2012. gada aprīlī veica restorānu KID, Steiku Hoass un Ribs & Rock viesmīļiem un vadītājiem apmācības ar devīzi "Gardēža pirmā izvēle!".

 

2011. gada novembrī SIA Vain & Partners uzsāka apmācības ar nosaukumu "Spēks ir attieksmē un vārdos!" SIA Lattelecom 7 dalībnieku grupām biznesa konsultanta Valtera Gražuļa vadībā.

SIA Lattelecom darbinieki pilnveidoja zināšanas par personīgo atbildību un tās nozīmi,  mērķu uztādīšanu un uzlaboja prasmes pārrunu vadīšanas situācijās, kā arī izstrādāja pārliecinošas atbildes uz klientu iebildumiem.

SIA Vain & Partners biznesa konsultanta Valtera Gražuļa vadībā š.g. 10. un 11. februārī tika novadītas 1.dienas apmācības uzņēmuma SIA Wurth pārdošanas speciālistu 2 grupām ar nosaukumu "Aktīvā pārdošana".

2012. gada 10. un 31. janvārī norisinājās treniņš "Konsultatīvā pārdošana, jeb Strauji un BEZ žēlastības!" biznesa konsultanta Valtera Gražuļa vadībā.

Sadarbībā ar Biedrību Latvijas Biznesa Konsultantu Asociācija un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru biedrība „Latvijas Biznesa Konsultantu Asociācija” ir 09.11.2011. noslēgusi līgumu Nr.L-ĀTA-11-0776 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta „Latvijas Zināšanu Forums Gruzijā.

Jūlija Moreva, DPD Latvija valdes priekšsēdētāja

"Uzskatām, ka apmācību programma no Vain & Partners puses tika saplānota maksimāli efektīva un sabalansēta, turklāt tā tika pasniegta tā, ka to viegli un aizraujoši spēja uztvert ikviens apmācību dalībnieks."